Carnivora

Carnivora 2.0

Pokaż przestępcom gdzie raki zimują

Carnivora to darmowa gra akcji, polegająca na strzelaniu do przestępców. Za postępy w grze dostajesz pieniądze na nowe uzbrojenie. Jest ono niezbędne, gdyż poziom trudności rośnie bardzo szybko. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiele broni

Wady

  • Duża trudność
Więcej

Dobry
7

Carnivora to darmowa gra akcji, polegająca na strzelaniu do przestępców. Za postępy w grze dostajesz pieniądze na nowe uzbrojenie. Jest ono niezbędne, gdyż poziom trudności rośnie bardzo szybko.

Akcja gry Carnivora rozgrywa się w dwuwymiarowym miasteczku pełnym kryminalistów. Pojawiają się oni niespodziewanie i próbują Cie zastrzelić. Możesz unikać ich kulbiegając po ulicach i dachach. Po drodze znajdujesz dodatkową broń palną i apteczki na poratowanie zdrowia. Twoim celem jest ustrzelenie jak największej ilości złoczyńców i zdobycie pieniędzy na dozbrojenie się.

Niestety, po dwóch dość łatwych pierwszych poziomach, gra staje się bardzo trudna. Przestępcy zaczynają stosować latające granaty i ogromne noże, które w znacznym stopniu utrudniają bohaterowi zadanie. Jeśli jednak masz ochotę pokazać im gdzie raki zimują, pobierz darmową grę akcji Carnivora.

Carnivora

Download

Carnivora 2.0